Статьи

18-11-17 Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі семінару. 15 - 16 листопада 2017 року, м. Київ

науково-практичний семінар на тему: «Створення ефективної системи державного контролю якості та безпечності харчових продуктів. Обов'язковість впровадження системи НАССР. Мікробіологічний контроль харчової продукції. Оновлене харчове та санітарне законодавство України».

20-09-17 Аграрні розписки стали мільярдерами

12 вересня обсяг фінансування за аграрними розписками сягнув 1 млрд. гривень. Таку суму було отримано з 2014 року – відколи в Україні почав впроваджуватися цей новий інструмент фінансування малих та середніх сільгоспвиробників. Відповідну роботу в співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства, Міністерством юстиції та за фінансової підтримки уряду Швейцарської Конфедерації весь цей час здійснює Проект IFC «Аграрні розписки в Україні». Про результативність аграрних розписок та їх подальшу перспективу розповідає керівник Проекту IFC Олексій ОМЕЛЯНЕНКО.

05-09-17 Международная выставка продовольственной продукции Ukrainian Food Expo

Организатор выставки Рада з питань експорту продовольства (UFEB) приглашает к участию переработчиков пищевой продукции, производителей готового продовольствия, поставщиков технологий и оборудования для пищевой промышленности, а также компании, предоставляющие транспортно-логистические и финансовые услуги.

31-08-17 Сельхозпроизводителям увеличат компенсацию за покупку отечественной техники?

Глава Кабмина В.Гройсман сообщил о планах по увеличению размера финансирования госпрограммы по компенсации части стоимости сельхозтехники отечественного производства в следующем году до 1 млрд гривен. В Кабмине уверены, что программа правительства по компенсации 20 процентов стоимости..

30-08-17 Баковая смесь «Дефенс-С». Инкрустация семян зерновых колосовых культур.

Компоненты баковой смеси («Антистресс», «Марс- EL» и комплекс аминокислот) дополняют друг друга и усиливают эффект предпосевной обработки семян, положительно влияя на посевные качества семян, а при стрессовых температурных перепадах воздухопроницаемая пленка защищает их от перегрева и пересыхания до 60 дней.

24-08-17 Министерство финансов хочет освободить от контроля за рисками владельцев земли?

МФУ готовит документ, который предусматривает освобождение от анализа рисков при проведении регистрации накладных владельцев земель площадью более 0,01 гектара и арендаторов. Согласно документу, МФУ планирует освободить от анализа рисков плательщиков налогов, которые показали в...

17-08-17 Голландці інвестують у «Володимир-Волинську птахофабрику»

Приватний інвестиційний фонд Safedam (Нідерланди) придбав більше 20% акцій одного з провідних українських агропідприємств.

28-07-17 На украинском рынке возможен дефицит картофеля

В 2017 году на урожай картофеля повлияло множество факторов - холодная весенняя погода, малые осадки и задержка с посадкой из-за непогоды. Как это скажется на рынке, пояснил руководитель Ассоциации картофельных производителей В.Резник

28-07-17 На украинском рынке возможен дефицит картофеля

В 2017 году на урожай картофеля повлияло множество факторов - холодная весенняя погода, малые осадки и задержка с посадкой из-за непогоды. Как это скажется на рынке, пояснил руководитель Ассоциации картофельных производителей В.Резник

28-07-17 Українське село переходить від централізованого управління до децентралізованого контролю

Сьогодні в Україні відбуваються принципові зміни в сільській політиці. Акцент робиться не тільки на розвиток територій, але й на максимальне задоволення потреб та інтересів сільського населення. Причому людський фактор стає домінуючим. Для нашої країни такі підходи є новаційними. Тому ми прискіпливо вивчаємо вдалі практики сільського розвитку успішних країн і, в першу чергу, – Сполучених Штатів Америки, Канади, країн ЄС. А також використовуємо досвід провідних експертів у цій царині, дослухаємося до їх рекомендацій. Томас Джонс належить якраз до числа таких відомих у світі експертів. Він є професором економіки сільського господарства Університету Френка Міллера та Школи міжнародних відносин Університету Міссурі (США). Він спеціалізується на економіці розвитку сільської місцевості, аналізі економічного впливу, фінансах місцевого самоврядування. Кілька років тому він консультував уряд України у питаннях зміни політики сільського господарства та розвитку сільських регіонів.

27-07-17 «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» подводят итоги демо-тура по Украине

«ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» подводят итоги июльского демо-тура по фермерским хозяйствам и агрохолдингам Украины, который стартовал 10 июля и завершился показом техники 22 июля. В рамках двухнедельного демо-тура команда «ЛОЗОВСКИХ МАШИН» проехала более 1000 километров по Украине и провела шесть демонстрационных показов на полях агрофирм Запорожской, Херсонской и Одесской областей.

27-07-17 Кабмин одобрил концепцию развития сельских территорий

КМУ утвердил программу модернизации сельских территорий, позволяющую значительно улучшить условия жизни в сельской местности. Данное решение было поддержано большинством правительства 19 июля, концепция поспособствует реформе села, увеличению уровня ответственности сельских общин

25-07-17 При покупке техники «ЛОЗОВСКИХ МАШИН» аграрии возвращают 20 ее стоимости

При покупке техники «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» аграрии возвращают 20 ее стоимости согласно Постановлению Кабинета Министров Украины №130 от 1 марта 2017 года. «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ», как образцовая украинская компания, уровень локализации которой составляет более 80, вошли в перечень отечественной техники, стоимость которых будет частично компенсироваться за счет средств госбюджета.

25-07-17 День поля «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» 28 июля

Приглашаем Вас и Вашу компанию принять участие в Дне поля «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ», который будет проходить 28 июля в пгт. Краснопавловка Лозовского р-на Харьковской области на базе ЧСП «ГАРАНТ».

24-07-17 Національний прес-клуб з аграрних і земельних питань запрошує журналістів до участі в круглому столі, який 27 липня відбудеться в Києві

Ситуація в сільському господарстві на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей залишається непростою. Внаслідок конфлікту на сході України перервались усталені зв’язки між виробниками та споживачами сільгосппродукції; зруйновані або опинилися по той бік розмежування переробні підприємства і складські приміщення, деформовані звичні ланцюги створення доданої вартості і збуту продукції. Особливо болюче негативні наслідки цих змін відчувають малі та середні сільськогосподарські виробники. Як створити нові ланцюжки доданої вартості, налагодити канали збуту с\г продукції, куди повинні бути спрямовані зусилля держави, інвесторів і донорів для того, щоб їх вплив був максимально ефективним – дають відповідь рекомендації дослідження, що буде обговорюватись під час круглого столу у Києві 27 липня 2017 р.

22-07-17 Интернет-магазин «Agrodiler» предлагает купить гербициды

Интернет-магазин «Agrodiler» предлагает купить гербициды – химические средства защиты растений, предназначенные для уничтожения сорной растительности. В зависимости от состава и пропорций действующих веществ, препараты могут применяться на зерновых, масличных, бобовых, овощных, бахчевых, плодовых или ягодных культурах.

18-07-17 Кредитні спілки починають працювати з аграрними розписками

5 липня до роботи з аграрними розписками долучилися кредитні спілки. Цього дня фермерське господарство «Крутий яр» із села Лузанівка Канівського району на Черкащині виписало аграрну розписку, за якою отримало 500 тис. грн. від кредитної спілки «Кредит-СоюЗ».

17-07-17 ХАРП на Дне поля «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ-2017»

28 июля 2017 года Харьковский подшипниковый завод (ХАРП) примет участие в традиционном Дне поля «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ-2017», который пройдет в пгт. Краснопавловка (Лозовской р-н, Харьковская обл.).

16-07-17 ПРЕДЛАГАЕМ СПЕЦИАЛИЗИРОВАННЫЕ СПРАВОЧНИКИСЕЛЬХОЗПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ.

СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ: ПРОИЗВОДИТЕЛИ 17 СЕЛЬХОЗКУЛЬТУР - ОДНИМ ЛОТОМ, ВСЕГО за 1200 грн.

04-07-17 Сільський розвиток – у фокусі державної політики

Тривалий час українське село переважно розглядалося як ресурс для сільгоспвиробництва. Питання ж соціального розвитку, екологічні, культурні, освітні відступали на другий план. За виробничими показниками забували про людину. В результаті отримали специфічну ситуацію, коли маємо потужний аграрний сектор і водночас складну соціально-економічну ситуацію на селі. А також непросту демографію – молодь просто виїздить у міста. Проте останнім часом все частіше з’являються повідомлення про ініціативи з розвитку сільських громад та кооперації невеликих фермерів. З цього почалася розмова із заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Оленою КОВАЛЬОВОЮ про нову політику сільського розвитку.

01-07-17 Раки - интенсивная система разведения (УЗВ)

Разведение раков очень слабо представлено а аквакультуре Украины. Наша страна очень богата пресноводными ресурсами. Имеются большие возможности для развития данного бизнеса.

30-06-17 Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні

З 20 по 22 червня в Києві проходив семінар на тему: «Стратегічні рішення для індексного страхування в сільському господарстві». Захід проводився Проектом Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового Банку) «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії». Участь у семінарі взяли представники провідних в Україні страхових компаній, які надають послуги з агрострахування. Їх підвищений інтерес до заходу був зумовлений тим, що віднедавна в нашій країні в рамках спільного пілотного проекту IFC та компанії Syngenta почало активно запроваджуватися індексне страхування. В травні 2016 року з індексним страхування познайомилися три області – Кіровоградська, Дніпропетровська та Харківська. Кількість бажаючих скористатися продуктами індексного страхування постійно зростає. Проект IFC та компанії Syngenta став настільки успішним, що його розширили ще на 6 областей – Одеську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Донецьку та Луганську.

29-06-17 Міжнародна підтримка допомагає розвивати українське молочарство

Дотепер нагальною проблемою для багатьох малих та середніх сільгоспвиробників залишається брак обігових коштів та обмежений доступ до банківських кредитів. Це значно звужує їх можливості в розвитку власного бізнесу. Дехто нарікає на відсутність заставного майна, інші – на високі відсоткові ставки на банківські позики. І очікують, поки ситуація докорінним чином зміниться в загальнодержавному масштабі.

23-06-17 Что будет с ценами на дизельное топливо?

Цены на дизтопливо начали снижаться впервые в текущем году. Стоит отметить, что цены не все марки дизельного топлива и не на всех АЗС начали снижение. Каждая заправка автомобиля сильно опустошает карман автомобилиста, к чему многие уже привыкли.

22-06-17 Аграрні розписки допомагають фермерським господарствам

Згідно з офіційними даними, з січня по червень 2016 року 11 малих господарств оформили аграрні розписки. За аналогічний період цього року їх кількість зросла до 28. Наявна динаміка засвідчує, що малі та середні сільгоспвиробники, які гостро потребують кредитування на прийнятних умовах, дедалі частіше зважають на можливості нового інструменту фінансування.

20-06-17 Комбайны CLAAS LEXION

Если хотите выбрать надежного партнера и безотказного работника, выбор очевиден Claas lexion 460

16-06-17 Українським аграріям пропонують індексне страхування

Аграрна галузь стала однією з провідних у вітчизняній економіці. Забезпечити її стабільну роботу покликане агрострахування, в тому числі, й індексне, яке віднедавна почало запроваджуватися в Україні. Серед тих, хто долучився до його активного поширення, - Проект IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії».

15-06-17 ХАРП представил высококачественные компоненты для сельхозтехники на АГРО-2017

7-10 июня Харьковский подшипниковый завод (ХАРП) представил высококачественные компоненты для сельхозтехники на Международной агропромышленной выставке АГРО-2017 (г. Киев). Крупнейшая сельскохозяйственная выставка Украины и Восточной Европы собрала в этом году более 50 тыс. посетителей и 1200 участников, среди которых большое количество отечественных производителей сельхозтехники. Многие из них признаются – комплектуют свои сельхозорудия подшипниками и узлами ХАРП.

15-06-17 Утвержден список с/х техники с компенсацией в 20%

Комиссия Министерства экономразвития утвердила список украинской сельхозтехники, по которой будет компенсировано 20% ее стоимости благодаря финансированию из госбюджета. Для компенсаций выделено ,55 млрд гривен на 2017 год по госпрограмме для поддержки аграриев.

15-06-17 Міжнародна виставка WorldFood Ukraine запрошує відвідати науково-практичну конференцію «Черешня та вишня: промислове вирощування в Україні»

Цього тижня в Запоріжжі кращі фахівці будуть ділитися досвідом вирощування черешень та вишень в Україні 15 червня в Запоріжжі відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Черешня та вишня: промислове вирощування в Україні», в рамках якої кращі вітчизняні та зарубіжні фахівці ділитимуться досвідом вирощування та передпродажної підготовки черешень та вишень. Зокрема, під час заходу будуть розглянуті наступні питання:

09-06-17 Розширене засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) та святкування «Дня фермера».

19 червня 2017 року на базі Санаторно-курортного комплексу «Моршинкурорт» відбудеться розширене засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) та святкування «Дня фермера». Запрошуємо фермерів разом з родинами прийняти участь у цьому заході та відпочити чи пройти курс лікування у славетному лікувально-оздоровчому комплексі.

07-06-17 Для семейных ферм будут созданы условия развития

В Верховной Раде был зарегистрирован проект закона "Об изменениях в Налоговом кодексе касательно стимулирования формирования и деятельности семейных ферм", позволяющий предпринимателям в сельскохозяйственной отрасли находиться в 4-й группе единого налога.

07-06-17 Круглий стіл "Органічне виробництво – пріоритетний напрямок аграрного сектору України"

Інтерес до теми органічного виробництва з боку української і світової громадськості зростає з кожним роком все більше і більше, адже міцне здоров’я та добробут людини, насамперед, залежить від доброякісних продуктів, які вона споживає кожного дня.Розвиток виробництва органічних харчових продуктів в Україні передбачений у Пріоритетах 3+5 Міністерства аграрної політики та продовольства України, у Єдиній комплексній стратегії сільського господарства та сільських територій України на 2015-2020 роки (стор. 81-84, стор.96-108) та ст. 5 Закону України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини».

06-06-17 «ЛОЗОВСКИЕ МАШИНЫ» успешно завершили весенний цикл испытаний тяжелой дисковой бороны «Дукат Gold»

По итогам испытаний, которые проходили на полях ООО «Красноградское джерело» (Харьковская обл.), агрегат показал отличные результаты.

06-06-17 Колектив Міністерства інформаційної політики України вітає всіх журналістів з професійним святом. Особливо сьогодні згадуємо всіх, хто віддано та вірно служив професії, заплативши найдорожчим - життям.

Сьогодні, 6 червня, о 14:30 біля Київського університету імені Бориса Грінченка відомство організовує акцію на підтримку журналістів разом із викладачами Інституту журналістики та студентами вишу. Викладачі та студентство утворять напис #free та напишуть крейдою імена ув’язнених журналістів.

02-06-17 ПРЕС-РЕЛІЗ: ТОП новинок AGROEXPO: Що чекає на відвідувачів у цьому році?

Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO, яка пройде з 20 по 23 вересня в Кропивницькому (Кіровограді), як і раніше готова дивувати новинками. Що чекає відвідувачів виставки в цьому році?

02-06-17 :Журнал "Тваринництво сьогодні" № 5

В №5 эксклюзивном интервью - Аграрное лобби... Кто осуществляет его сегодня, кто и как представляет интересы аграриев на государственном уровне, какие вопросы и как они решаю, мы выяснили с заместителем Главы Комитета Верховной Рады Украины по вопросам аграрной политики и земельных отношений Александром Бакуменко

02-06-17 События Аграрного Рынка в июне 2017 года

В июне будет готов проект закона о земельной реформе. Документ об отмене земельного моратория будет окончательно сформирован в июне, затем он будет внесен на регистрацию в парламент. Такую информацию озвучил первый замглавы МинАПК М.Мартынюк. "Я уверен, мы закончим работу в июне, и отправим законопроект в Верховную Раду. Но стоит учесть...

02-06-17 Свежий номер журнала AgroOne

Читайте в номере: «Кировоградский семенной завод» задает стандарты подготовки посевного материала и многое другое.

29-05-17 Семинар «Технология выращивания шафрана, батата, амаранта и других нишевых культур»

Все еще выращиваете овощи борщевого набора? Много работаете, а прибыль минимальна? На семинаре «Технология выращивания шафрана, батата, амаранта и других нишевых культур» вы узнаете, что и как выращивать, чтобы стать успешным фермером. Семинар «Технология выращивания шафрана, батата, амаранта и других нишевых культур»

29-05-17 Запрошуємо журналістів до участі в круглому столі, який присвячується темі запровадження земельного ринку в Україні

Близько третини українського населення нині мешкає в сільській місцевості. Попри те, що переважна більшість із них володіють земельними ділянками, які в ході сільгоспвиробництва генерують значний обсяг доданої вартості, життєвий рівень їх власників залишається низьким. Сільські території характеризуються високим рівнем прихованого безробіття, загрозливою демографічною ситуацією, незадовільним станом об’єктів соціальної інфраструктури, освітніх, медичних, культурних закладів, доріг. Всі ці фактори загрожують подальшим занепадом українського села та гальмують розвиток вітчизняного АПК.

24-05-17 Фернандо ПІМЕНТЕУ: «Бразильські фермери дуже активно використовують аграрні розписки і розуміють, що це – запорука їхнього зростання»

За два з половиною роки запровадження аграрних розписок в Україні цей механізм фінансування сільгоспвиробників уже встиг набути популярності, але ще не став звичним і широко вживаним. Між тим, у Бразилії, де він був започаткований 20 років тому, про нього знають практично всі фермери, значна частина з них активно ним користується. Недавно Україну відвідав один із розробників цього інструменту кредитування аграріїв – консультант із запровадження аграрних розписок, партнер-директор компанії Agrosecurity, представник Палати з розвитку фінансування та страхування при Міністерстві сільського господарства Бразилії Фернандо ПІМЕНТЕУ. Він приїздив на запрошення Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні», який фінансується Швейцарською Конфедерацією. На переконання Фернандо Піментеу, вже невдовзі аграрні розписки стануть поширеною практикою фінансування українських сільгоспвиробників та допоможуть їм стабільно розвиватися. Про це він наголосив під час нашого інтерв’ю.

24-05-17 Круглий стіл 25 травня:Тема: Чи здЗапрошуємо журналістів до участі в круглому столі, який 25 травня відбудеться в Києві

Переважно фермерські господарства спеціалізуються на вирощуванні зернових та олійних культур. Також вони приділяють увагу овочівництву, виноградарству, вирощуванню плодоягідних та баштанних культур. Проте через малоземельність, низький рівень технічного забезпечення, брак обігових коштів та обмежений доступ до банківських кредитів у всіх цих сегментах аграрної економіки, як засвідчує державна статистика, фермери суттєво поступаються великим сільгосппідприємствам.

19-05-17 Запрошуємо журналістів національних та столичних ЗМІ до участі в прес-турі

Прес-тур відбудеться 22 травня. Його учасники матимуть змогу познайомитися із запуском інноваційного пілотного проекту зі створення електронного управління землями Кіптівської об’єднаної територіальної громади Чернігівської області для її сталого економічного розвитку

18-05-17 15 мая 2017 состоялось подписание стратегического соглашения о сотрудничестве между АО «КЭМЗ» и компанией ООО «Голденкерн».

Анонсированная нами ранее процедура объединения усилий нашего завода с группой компаний «Голденкерн» в области сопровождения проектов по производству товарной, тыквенной семечки завершилось официальным подписанием договора о сотрудничестве. Подписание состоялось в головном офисе «Голденкерн» в Киеве 15 мая 2017 года. Свои подписи под документом поставили председатель правления АО «КЭМЗ» Игорь Бжезицкий и директор ООО «Голденкерн» Алексей Квартирников.

16-05-17 ЗАПРОШУЄМО НА ЕКСПОЗИЦІЮ ІННОВАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ!

ЗАПРОШУЄМО НА ЕКСПОЗИЦІЮ ІННОВАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ!

16-05-17 НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРЕС-КЛУБ З АГРАРНИХ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ: Прес-анонс круглого столу на 18 травня

Найвищі в історії держави показники врожайності зернових - понад 64 млн. тонн, рекордний експорт зернових – понад 39 млн. тонн, майже дванацятивідсотковий внесок у ВВП, забезпечення понад 40% експорту держави – минулорічні досягнення аграрної галузі.

15-05-17 Хочешь повысить урожайность? Заставь работать междурядья!

Посевной комплекс "PARTNER" сеет всплошную без пустых междурядий, поэтому урожай всегда больше на +2...+7 ц/га по сравнению с обычным способом посева...

04-05-17 Минагрополитики искажает статистику.

Украинское садоводство уже несколько лет держится на плаву вопреки существующим условиям. Снижение украинской экономики и потеря рынков сбыта загнали садоводов Украины в "угол". Когда зерновые и масло украинского производства приобретают по всему миру, то плоды и ягоды реализовать значительно труднее из-за различных предпочтений рынков Европы.

04-05-17 Читайте свежий номер AgroOne

Качественные пестициды и агрохимикаты в Украине – путь к благополучию и экологической безопасности (Бабаянц Ольга, доктор биол.наук, ст.н.с., заведующая отделом фитопатологии и энтомологии СГИ-НЦСС, журналист) и т.д.